Skauty čeká řádný sněm

Skauti v Havířově si zahrají na poslance ve sněmovně, čeká je totiž řádný sněm. Současné střediskové radě a revizní komisi končí totiž mandát.

Sněm se uskuteční v úterý v podvečer v budově skautského střediska. Nové vedení střediska, revizní komise a členové střediskové rady budou voleni 14 delegáty, jimiž jsou  dosluhující vedoucí střediska a jeho zástupce, vedoucí jednotlivých oddílů a jejich zástupci, dosluhující volené členové střediskové rady a dosluhující členové revizní komise.

Pokud se delegáti sejdou v dostatečném počtu, mělo by dojít k volbě všech činovníků střediska.

Máš chuť rozhodovat o dění v havířovském junáku? Pokud ano, není nic snazšího než se zapojit a kandidovat na některou z funkcí a převzít tak částečnou tíhu starostí a zodpovědnosti. Kandidovat můžeš, pokud jsi členem Junáku.

Kandidovat můžeš podáním kandidátní listiny ve skautisu nebo do rukou některého ze členů kandidátní komise, která byla jmenována SRJ, ve složení:

bratr Hamoun – Bc. Dominik Pustówka, předseda komise

sestra Aktivka – Ivana Kokoszynská