Informace a registrace pro účastníky skautského florbalového turnaje a oslav

Od pátku 14. 9. 2018 do neděle 16. 9. 2018 se konají oslavy 50 let skautingu v Havířově. U této příležitosti v sobotu propukne velký skautský florbalový turnaj. V rámci oslav vystoupí pamětníci, bude připravena velká městská hra a vše vyvrcholí v neděli dopoledne slavnostním nástupem. Oslavy budou mít dokonce mezinárodní charakter, navštíví nás totiž bratři harceři z Polska!

Níže naleznete veškeré informace, které Vás mohou zajímat. V případě dalších dotazů kontaktujte skaut.havirov@skaut.cz.

REGISTRACE

Chceme přijet na oslavy (<klikni).

Chceme přihlásit tým na florbalový turnaj, který se koná v rámci oslav (<klikni).

MÍSTO KONÁNÍ

Akce se bude konat v areálu Městské Sportovní Haly Slavie v Havířově (<klikni). Florbalový turnaj v hale, stanové městečko pak na ragbyovém hřišti.

DOPRAVA

Na místo akce se lze dostat pro mimo havířovské několika způsoby:

• a) od vlakového nádraží Havířov (stojí zde i Sp, R, RJ, IC,…) – pěšky nebo autobusy číslo 401, 403, 409, 412 na zastávku „Město, obchodní dům“ či „Město, nemocnice“
  • b) od vlakového nádraží Havířov – střed (pouze Os) – pěšky, trasa čítá asi 0,5 km
  • c) autem přímo k areálu vedle KFC
  • d) autobusy PHD na zastávku „Havířov, nemocnice“ (od Karviné),  „Havířov, střed“ (od Ostravy, Orlové,…) a odtud kousek pěšky do areálu

UBYTOVÁNÍ

Pro účastníky bude vyhrazen prostor pro stavbu svých stanů ve stanovém městečku, které bude na ragbyovém hřišti. Pro VIP hosty bude postaveno 6 podsadových stanů, dále zde bude vojenský hangár (pro ty, kteří nemají svůj stan).

STRAVOVÁNÍ

V rámci oslav je plánováno zajistit sobotní oběd (buřtguláš) pro všechny přítomné za 30 Kč/osoba.

Dále je v rámci registračního formuláře možné požádat o zajištění dalšího stravování:

• SO – snídaně (15 Kč/osoba)
  • SO – večeře (15 Kč/osoba)
  • NE – snídaně (15 Kč/osoba)

Platba proběhne u registračního stánku. Bude vystaven doklad/faktura.

INFO PRO ÚČASTNÍKY FLORBALOVÉHO TURNAJE

Symbolické startovné za 1 tým činí 100 Kč.

Každý tým je povinnen mít dresy/trička jedné barvy. Ve výjimečných případech je možné domluvit zapůjčení brankářské výstroje – nutné informovat se předem u organizátora turnaje (mobil – 607 666 979).

PŘÍLEŽITOST KE MŠI SVATÉ

Pro účastníky je možná návštěva nedělní římskokatolické bohoslužby. Nedělní mše svatá v kostele svaté Anny začíná v 8:00 (od místa konání je kostel vzdálen asi 1,5 km pěšky).